Míša to tak vše bere postupně. Nejdřív se vdala a pak přišla s radostnou novinou, že se z ní stane maminka. Jenže redakci eXtra.cz přiznala, že to rozhodně nebyla procházka růžovým sadem a že začátky byly doslova pekelné.

„První tři měsíce jsem jen zvracela a zvracela. Nemohla jsem skoro nic, ze všeho mi bylo zle. Opravdový očistec, až jsem si chvílemi v zoufalství říkala, že bych snad radši umřela,“ prozradila teď už s úsměvem sympatická herečka, která je nyní ve čtvrtém měsíci a pomalu se jí začíná kulatit bříško.

„Zatím je to jen tak sporadicky, teprve se klube. Ale je mi jasné, že to půjde rychle a za chvíli budu jako chodící meloun,“ dodala s úsměvem Michaela, která se po svatbě přejmenovala na Tomešovou.

Ta se zatím práci nevyhýbá, chtěla by točit a hrát v divadle, jak to jen půjde a jak jí to tělo s miminkem dovolí. Přeci jen už naštěstí má za sebou počáteční nesnesitelné nevolnosti, takže konečně zas může plně fungovat, než bude mít místo břicha kopací míč.

Ale těhotenství jí vážně začalo prospívat, vypadá čím dál tím lépe a šťastně. Tak to možná bude kluk, protože ti dodávají maminkám krásu, což je Míšin případ. Ale pohlaví miminka zatím neprozradila, tak se nechme překvapit.