Sarah Burge (55) je Britka, vedle jejíhož arzenálu plastických operací závistí bledne i taková expertka jako Donatella Versace (60). Na svém kontě má totiž více než tři sta operací, jejichž částka přesahuje tři miliony dolarů.

Za svou poctivou plastovou výbavičku si ostatně vysloužila přezdívku Lidská Barbie nebo také Bionická žena.

Nebýt tragické příhody, možná by dnes všechno bylo úplně jinak.

Už jako mladší si Burge sice nechala upravit odstávající uši a odsála si tuk pod bradou, ale zlom nastal poté, co ji fyzicky napadl její tehdejší přítel. Žena se znetvořeným obličejem žila šest let. Za tu dobu se začala vzdělávat v oboru zdravotnictví a založila si poradnu pro zájemce o plastické operace.

Následně se sama začala nabízet různým klinikám a ty ji výměnou za reference měly poskytnout různé procedury. A tak se spustil šílený kolotoč stovek operací, jemuž nyní dávají stopku až samotní lékaři a odmítají ji brát znovu na sál.

Co je ovšem nejvíc šokující – vouchery na zákrok zásobuje už i svou desetiletou dceru! A máme bohužel takový pocit, že rozmazlená dceruška, která už ve svých letech pravidelně navštěvuje kosmetiku, je po dovršení osmnáctého roku skutečně použije.