V Americe je možné opravdu všechno.

Monica Contreras byla u rodinného soudu v Las Vegas se svou dvouletou dcerou, kde vyřizovala svůj rozvod. Soudní maršál Ron Fox jí ale předtím řekl, že u ní musí provést v čekárně prohlídku kvůli drogám.

Monica Contreras pak popisovala, jak se dotýkal jejího zadku, prsou a dokonce jí nakázal, aby si zvedla tričko. Ihned se vrátila do soudní síně a stěžovala si. Říkala mu, že by chtěla, aby takovou prohlídku provedla policistka, ale Ron Fox to ignoroval a stejně ji provedl.

Když si pak u soudkyně Patricie Donninger stěžovala, policista ji nechal zatknout. Za co? Za to, že „vznesla nepravdivé obvinění policisty“. Nic takového samozřejmě neexistuje. Jedinou možností, jak by se mohla vyhnout zatčení, bylo říct na mikrofon, že si celou historku vymyslela. Monica ale byla odvážná a udělala přesný opak.

Asi nejděsivější je moment, kdy se Monica snaží dovolat spravedlnosti u soudkyně, ale ta ji zcela ignoruje a místo toho si hraje s její dcerou. Ta pak dojemně přijde k mamince v klepetech a říká: „Pane, pusťte moji maminku.“

Naštěstí nakonec podala Monica Contreras podnět na interní záležitosti, kteří celou věc vyšetřili a ven se dostala i tato videonahrávka. Ron Fox dostal výpověď a soudkyně je vyšetřována.