Slepá bulharská jasnovidka Vanga se narodila v roce 1911 a zemřela v roce 1996. Díky svým vizím se proslavila už během druhé světové války, kdy za ní chodili lidé, aby se přesvědčili, zda jejich příbuzní bojující na frontě ještě žijí. Jenže její vize se neomezovaly pouze regionálně, často hovořila o dění v Evropě a údajně i o celém světě. Říká se, že předpověděla smrt Diany, Stalinův konec, pád newyorských Dvojčat nebo zvolení Baracka Obamy, píše web topky.sk.

V jednom ze svých posledních proroctví zmínila také rok 2016. Co nás podle Baby Vangy čeká? No, nic pěkného to nebude. Tvrdila, že v následujícím roce padne Evropa, jelikož přijde o své tradiční obyvatele a rozvojové oblasti se změní na oblasti vykořisťovatelů, uvádí web s odkazem na Documentarytu­be.com.

Od teď přesně za deset let podle Vangy určitě už nebudeme my i vy žít v Evropě, protože její počet obyvatel klesne na nulu. V roce 2043 náš kontinent pak zcela ovládnou muslimové. V roce 2066 se s nimi do války pustí Američané, kteří použijí klimatickou zbraň. O dalších deset let později se do Evropy i celého světa vrátí plošně komunismus.

Doufejme, že Baba Vanga alespoň trochu přeháněla. Na druhou stranu víte, jak to s těmi proroctvími je, vždyť kolik máme za sebou už konců světa. My jich pamatujeme minimálně pět za posledních deset let. A žijeme? Žijeme!