Poté, co začátkem týdne dostal padáka na Nově, si myslel, že ho všema deseti budou chtít na konkurenčních televizích. Jenže to se šeredně mýlil. Na Primě Hrdličku rychle vyprovodili a teď své štěstí zkoušel u O2 Sport, kde ještě nedávno chtěli, aby pro ně pracoval.

Jenže on tak před lidmi klesnul, že ani tady nepochodil. Myslel si, že tam má kdykoliv volný flek, jenže šéfkomentátor Tomáš Radotínský o něm nechce ani slyšet. A to ho ještě na podzim chtěl zaměstnat. Jenže to bylo před rozchodem s Luckou Borhyovou a před jeho šílenými alkoholovými eskapádami ve Varech, kde si hrál na boha a všechny jen otravoval.

„Obraťte se, prosím, na tiskové oddělení,“ napsal Blesku. „S panem Hrdličkou nejednáme ani o něm v současné době neuvažujeme,“ sdělil deníku následně mluvčí O2 Sport David Solnař.

Hošánek se dost přepočítal. Asi by se nejdřív měl zamyslet nad svým povýšeným chováním, kdy si myslel, že je nedotknutelný a všichni po něm šílí. Měl by se naučit pokory a to jeho sebevědomí, co stoupá až do nebes, dost usměrnit. Jinak nedostane práci ani jako hlasatel na hlavním nádraží.