Lorna Fisher si v anglickém Basingstoke zakoupila obyčejný jablečný džus od značky Tesco. Jenže když si ho přinesla domů, zjistila, že s ním opravdu není něco v pořádku.

„Vypadal trochu divně, když jsme ho nalili, ale můj přítel si myslel, že je jen zakalený, protože jsme ho nepromíchali. Potom jsme ho vypili. Chutnal úplně příšerně. Jako zkažený cider. Okamžitě jsem rozřízla krabici a našla jsem tam něco, co vypadá jako mimozemšťan. Udělalo se mi špatně jen z toho pohledu, protože jsem věděla, že jsme se z toho napili. Přitom to bylo daleko před datem spotřeby. Tohle si už vážně nekoupím!“ uvedla Angličanka a následně si stěžovala na facebookových stránkách obchodu.

Tesco se za situaci omluvilo, ale jako kompenzaci nabídlo pouhé vrácení peněz. V přepočtu zhruba 18 korun může jen těžko vynahradit psychické trauma, které z nápoje Lorna a její přítel mají.

Vzhledem k obsahu krabice Tesco pochopitelně obdrželo nespočet rozzuřených reakcí. Jak si mohou dovolit tohle prodávat? To opravdu nevíme. Nás ale spíše zajímá, co to bylo v krabici za nestvůru.

Neznáte odpověď?