Philip Chew je taková raritka Anglie. Farář z britského Burnley žije doslova dva životy a v obou se mu hodně daří. Zatímco přes den je žehná svým ovečkám v kostele, večer se mění k nepoznání a je modlou pro svoje rockové publikum.

S kamarády založil rockovou kapelu Revisit a doufají, že jejich umění nezůstane jen po místních klubech, ale dostanou se i do rádií a třeba jednou i do rockových žebříčků. Kdyby vás zajímalo, co hrají, tak se představte takové tvrdší U2 a texty poukazující na lidskou morálku.

Kapela, založená teprve před půl rokem, má u místních hodně velký úspěch a punkový farář už má dokonce za sebou ve svém městě pár koncertů. Stejně tak mu přibyli věřící, kteří začali opět chodit do kostela, protože Philip se neomezuje jen na nudný výklad Bible, ale svoje poslání pojal trochu moderněji.

Hlavně se snaží srovnat teenagery a dospívající, kteří hledají sami sebe a mohli by se dostat do problémů. A farář-punker věří, že jeho dvě tváře a rocková záliba jej přiblíží mladým, pro něž dosud slovo farář znamenalo starý šedivý pán mluvící tichým hlasem o Bohu.