Veronika Freimanová (57)

Je to úplně čerstvé. Poté, co se rozvedla s režisérem Jaroslavem Brabcem, který má dítě s Olgou Menzelovou, se nezdálo, že by se jí do manželství chtělo. Ale na zlomené srdce brzy zapomněla a před pár dny si vzala svého přítele architekta Vladimíra Boučka.

Freimanová vedle své nové lásky jenom kvete a skoro nikdo by nehádal, že jí táhne na šedesát. Zamilovanost prostě dělá divy.

Dagmar Havlová (60)

První dámou se stala ve čtyřiačtyřiceti letech, s Václavem Havlem vydržela až do jeho posledního dechu. Bláznivá herečka z Brna prošla od svatby v roce 1997 hodně výraznou proměnou, našla se ve velkém stylu a stala se z ní skutečná dáma. Je na ní vidět, že prošla rukama plastického chirurga, ale drobné zásahy ji jenom vylepšily, Havlová je vzor elegance.

A navíc dozrála ve velkou herečku. Hrát uměla sice vždycky, ale do světa filmu a na divadlo se navrátila s velkými dramatickými rolemi. Vhodnými právě pro velkou herečku.

Zlata Adamovská (54)

Vdávala se v červnu za svého hereckého kolegu Petra Štěpánka, se kterým se potkávala na natáčení Ordinace v růžové zahradě. Zlata podobně jako Freimanová vypadala, že po rozvodu s Radkem Johnem si dá od chomoutu pokoj, ale nakonec je to spíš tak, že rozvod s Johnem byl to nejlepší, co se jí mohlo přihodit. Začalo to nevěrami a skončilo nepřiznaným nemanželským dítětem, zatímco Štěpánek je prostě už od pohledu prototyp zlatého muže, který vás bude na rukou nosit.

Sisa Sklovska (47)

Vdávala se před dvěma lety za slovenského milionáře Juraje Lelkese a měla nárok na bílé šaty, ačkoliv měla nakonec žluté, protože to byla její první svatba. Bezdětná zpěvačka pojala veselku hodně bohatě, na svatbě nechyběla stovka hostí a mezi nimi i slovenský prezident Ivan Gašparovič nebo operní pěvec Peter Dvorský. Prsteny si nechali manželé dovézt až z Moskvy a její manžel nešetřil ani na její róbě. Zatím to vypadá, že jsou držáci.

Jan Nedvěd (66)

Tady se dá polemizovat o tom, jestli to je Nedvědova konečná životní láska, protože jeho žena Pavlína (29!) je už jeho čtvrtou manželkou. Honza si ji vzal minulý rok během koncertu v Lucerně a dokonce s ní plánuje i dítě. Jeho předchozích pět potomků jistě bude mít radost, že se jim narodí sourozenec o světelný rok mladší, ovšem zaláskovaný hrdina folkařů a milovníků ešusů neslyší napravo nalevo.