Zatím byla kvůli svému chování ve středu pozornosti právě Jana. Ta předvedla ve Výměně šílené scény. Ty omlouvá tím, že smíchala prášky a alkohol, aby se uklidnila. Naštěstí povedeného Romana kopla do zadku a zpětně říká, že přihlášení do Výměny ji otevřelo oči, ale do podobného natáčení by už nešla..

Do redakce se nám dostaly informace o tom, že Sabina okradla desítky maminek přes server modrykonik.cz. Ten pomáhá maminkám v tíživé situaci a přihlásila se na něj i Sabina.

„Svěřila se, že nemá finance na nájem, a hodně lidí se na ni složilo. Částka byla cca 12 000. Dále jí plno věcí poslali,“ svěřila se nám jedna z naštvaných maminek. Prý to bylo proto, že ji najednou opustil přítel. „Nic z toho nebyla pravda. Sabina si z peněz nechala prodloužit vlasy a částku nevrátila.“

Sabina se začala bránit a na svůj FB napsala oficiální vyjádření. „Minulý rok v srpnu mě Tomáš opustil. A odvezl si se sebou Daniela. A byl s mou tehdy velice dobrou kamarádkou. Nechal mě bez peněz,“ říká Sabina s tím, že o její složité situaci věděli všichni kolem. „Když jsem se k Tomášovi vrátila, holky z Koníka mě nazvaly zlodějkou a že mou situaci jsem si jen vymyslela – neustále se do mě pouštějí, i když jejich dar byl dobrovolný.“

Maminky ji prý neustále buzerují a Sabina připomíná, že křivé obvinění je trestné. „Takže na závěr. Dar beru jako dar, a když jsem peníze ještě měla, chtěla jsem vám je vrátit. Nikdo se neozval,“ uzavírá Sabina.

V téhle Výměně se sešly opravdu zajímavé postavičky a jejich příběhy budou mít určitě ještě dohru. Kdo vás z téhle čtyřky zaujal nejvíc? Sabina s útěkářem Tomášem, nebo Jana s násilnickým Romanem? A víte o Romanovi víc? Napište nám na redakce@extra.cz!