Na Josefa Rychtáře (56) se podivná individua lepila i za života Ivety Bartošové (†48) a stejně tomu je i po její smrti. Jakoby nestačilo, že seladon Petr Veselý, který ještě před měsícem skandoval v Uhříněvsi, že je Rychtář vrah (a Macura (40) taky), je teď s vdovcem jedna ruka a tráví s ním každou volnou chvíli.

Teď se objevila další osoba, která dokonce tvrdí, že je Rychtářova nová přítelkyně! Trošku podivné je, že ji do oběhu téhle kauzy vtáhl Domenico Martucci (37), který je sice na Sardinii, ale i tam stíhá neustále tasit antirychtářovské drápy, jak to jen jde.

Josef Rychtář si našel milenku už pár dní po smrti Ivety. Slečna Jana Podlesáková mi to potvrdila do soukromé zprávy. Samozřejmě jsem si hned myslel (jako si teď myslíte vy), že je to nesmysl a jedná se o nějakého blázna. JENŽE kromě toho, že chodí s Rychtářem, mi taky napsala, že byla přítomna telefonátu, co jsem měl s Rychtářem v sobotu ráno,“ uvedl Martucci na svém facebookovém profilu s tím, že o svém telefonátu nikomu neřekl, z čehož má vyplývat, že Podlesáková u Rychtáře byla.

Moc z toho moudří nejsme, každopádně Rychtář si je jistý, že se v jeho nejbližší přítomnosti poslední dobou vyskytuje hlavně zvukař Standa nebo Veselý. „Není to pravda, žádnou přítelkyni samozřejmě nemám! Je to absolutní nesmysl. Někdo se chce zřejmě zviditelnit. A je to nechutné,“ řekl vdovec deníku Aha!.

Každopádně Podlesáková by se měla místo neustálých výletů do Uhříněvsi a permanentní posedlosti osobou Ivety začít procházet po parku v bohnické léčebně. Je tam teď moc hezky a vlastně to tam Iveta taky znala.