Přípravy na svatbu probíhaly potají. Jennifer si chtěla svého milovaného vzít jen v kruhu rodiny. Svatba se nakonec konala v jejím honosném sídle na rozlehlé zahradě.

Po svatbě si užívali líbánky v ráji všech rájů, v Bora Bora. Jen pro sebe měli pronajatý bungalov, který nabízel úchvatný výhled na moře.

Svatby se dočkala, líbánek taky a teď je na čase rozšířit svůj majetek o další rezidenci. Jennifer se nyní chlubí čerstvě dokončenou vilkou v Bel Air v Kalifornii. Tato nádhera, do které vám dáme nahlédnout, herečku vyšla na 21 milionů dolarů.

Dům je prostorný, prosvětlený, svěží, jednoduchý a přitom okouzlující. Hned bychom zašli na návštěvu! Sídlo navrhl architekt A. Quincy Jones v roce 1965. Bylo nutné ho lehce zrekonstruovat. Nyní vypadá opravdu moderně. Součástí je překrásný výhled na moře, venkovní bazén na zahradě, dům pro hosty, vinný sklípek a samotná vinice. Když nahlédneme dovnitř, celý dům je úžasně prosvětlen díky velkým oknům. Podlaha je ze světlého dřeva a uprostřed obývacího pokoje stojí perfektní červený krb. Styl celého domu je minimalistický a přitom luxusní.

Tohle se Jenn opravdu povedlo!