Kateřina Kristelová (34) se během posledních pár měsíců zasekla na opakování formulky „Já a moje právnička“, kterou umí skloňovat ve všech pádech, a dokonce k ní občas přidá i nějaké to sloveso.

Právnička blonďaté šoubyznysové existence rozhodně nebude mít klidné Vánoce, protože bude sepisovat rozsáhlé žaloby, kterými Kristelová tak ráda argumentuje v případech, kdy se jí nelíbí, že dotyční novináři nepíší podle jejího gusta.

V magazínu Sedmička se objevil žebříček výdělků českých moderátorů a mezi nimi byla právě Kristelová, která nedávno žádala o městský byt na Praze 10. Podmínky pro žadatele vyžadují i doložení výše příjmů za poslední rok. Pokud ale žádáte o městský byt, nesmí váš příjem překročit určitou částku, jinak by žádost o městský byt působila mezi ostatními žadateli, kteří nemají nárok získat hypotéku, velmi směšně, a jakmile by úřady zjistily, že jste podváděli, v případě získání bytu by vám ho okamžitě zabavili.

Sedmička ale upozorňuje na to, jak se Kristelová často na sociální síti chlubí rádoby okázalým způsobem života a diářem popsaným domluvenými kšefty. V tom případě by zřejmě příjem Kateřiny musel jasně převyšovat maximální možný výdělek žadatele o městský byt. Realita s tím, co Kateřina říká médiím, se dost často rozchází, takže sama Kristelová by si nejdříve měla srovnat, co kde vypustí z úst. Jinak se bude muset smířit s tím, že bude médiím jen pro smích a od ochránců životního prostředí zřejmě brzy dostane varování o nešetrném zacházení s množstvím papíru, který její právnička na vypisování stovek žalob bude spotřebovávat.