Největší hit tohoto roku (z nějakého pro nás stále neznámého důvodu), 50 odstínů šedi, dokáže opravdu některé ženy hodně rozpálit.

opilými, hysterickými a jinak bláznivými ženami si užil víkend například personál v kině v Glasgow. Muž tam byl napaden poté, co tři opilé ženy, které neustále rušily film, upozornil, zda by se mohly ztišit. Jedna z žen ho praštila skleněnou lahví a pořezala mu obličej.

Podle svědků museli zaměstnanci kina poté, co byl muž ošetřen a ženy odvedeny policií, celý sál uzavřít a vyčistit, protože na několika sedačkách a v uličce byla krev.

Divák Michael Bolton, který šel na Padesát odstínů šedi se svou ženou Yvonne, řekl pro Dailyrecord: „Kromě toho, že to je nejhorší film, který jsem kdy viděl, tři ženy byly zatčeny a odvezeny policejním autem.“

A to nebylo všechno, podle dalšího svědka Michaela nebylo zatčení jediné narušení filmu: „Bylo tam také několik neuvěřitelně opilých žen, které zvracely do uličky.“

Barman v nedaleké restauraci potvrzuje, že se tam lidé před filmem chodí posilnit: „Věděli jsme, že došlo k incidentu, ale ne, že na Padesáti odstínech šedi,“ diví se barman, že se lidé mlátí jako ve čtyřkové hospodě na romantickém filmu.

No každopádně se jedná o další důvod, proč na film nechodit. Můžete tam přijít k úrazu.