Česká verze Milionáře měla pět moderátorů a teď můžeme bez výčitek říct, že se stalo to, co nikdo nečekal. Někdo předčil snad nejhoršího uvaděče všech dob Ondřeje Hejmu. Ale opravdu se to herci Marku Vašutovi povedlo a ještě všechny víc a víc utvrzuje, že to byl obrovský přešlap.

Dnes večer dokonce začne dělat beatbox a vyzývá soutěžícího, aby začal rapovat. A nemusíme vás utvrzovat v tom, že šlo o dost trapný výstřelek, který opravdu nikdo nepochopil, ale Vašut aspoň pobavil sám sebe. Jenže o tomto tahle soutěž není.

Bere za to opravdu slušný honorář, tak je trapné, aby tam předváděl takovouto komedii. To i ten zpěvák Hejma ze Žlutého psa byl méně trapný než holohlavý „Pažout“. Hlavně že baví sám sebe, myslí si, že je zábavný, dokáže tu soutěž vygradovat, ale diváci to s ním vážně nesdílí.

Sice je nemožné překonat prvního moderátora Vladimíra Čecha, který už bohužel zemřel na rakovinu, ale třeba takový Martin Preiss, Roman Šmucler či i ten dost neobratný Ondřej Hejma se snažili. Chtěli pomoci i soutěžícím, ale Marek si tam jede svou vlastní show a působí až moc namyšleně.

Sami se přesvědčte dnes večer na Nově a uznejte, že to vážně není ono. Jestli máte jiný názor, nebo se vám líbil i jiný moderátor, tak nám napište na redakce@extra.cz.