Hvězda muzikálů Mamma Mia! a Ať žijí duchové by nerada přijela po válení se na pláži s pár kily navíc. Její role jsou dost fyzicky náročné, tak by si to ani nemohla dovolit. Přeci jen ji čeká dost náročná divadelní sezona.

Ale nebylo tomu tak vždy. Sama přiznává, že se od moře pravidelně vracela s několika kily navíc. „Teď už je tomu pár let naopak, a to díky pravidelnému pohybu,“ svěřila se Korolová.

Jestli ale čekáte, že se sluní vedle fešného přítele, tak jste na omylu. Ta se kupodivu nevydala k moři se žádným mužem, ale v 27 letech s rodiči.

„Miluju dovolenou u moře, mořský vzduch, zvuk vln, dobré jídlo a pití. Každý rok lítáme někam s našima a bráchou, takže si je tak aspoň jednou za rok pořádně užiju. Je to možná vtipné a pro někoho nepochopitelné, že jezdím ve 27 letech k moři s rodiči a 21letým bráchou, ale my to máme rádi. Umíme to spolu. Každý si dělá, co chce,“ svěřila se představitelka Leontýnky z Brtníku.

„Jsem schopná celý den jen ležet, kochat se mořem, slunit se nebo se koukat,“ vysvětlila zpěvačka, kterou ještě čeká jedna dovolená, a to s partnerem a už trošku aktivnější.

„Chystáme se s přítelem do Rakouska. To budeme každý den chodit na túry nebo sjíždět singletrail na kole. Loni jsem dvakrát spadla, ale snad se to jednou naučím,“ směje se Korolová, která přiznala, že letos mají s partnerem v plánu zdolat jednu z rakouských hor. Takže doufá, že se do Česka vrátí celá.

Teď se ale pokochejte jejím dokonalým tělíčkem, které potěší snad každého mužského, hlavně ty, co milují prsa. Ta má totiž vážně přepychová.