Stačilo pět drinků a už se poohlížel po jiné. Jeho choutky zaregistrovala jednadvacetiletá Chloe Scordianos.

Později byli oba zatčeni za sex na veřejnosti a ještě ke všemu v kabině na ruském kole.

O dvě noci později zaplatila za svého snoubence Mistie Bozant kauci ve výši 3000 dolarů.

Proč vlastně k celému incidentu došlo? Phillip totiž v den svatby v Las Vegas zjistil, že jeho snoubenka čeká dítě s jiným, a tak se z toho potřeboval dostat a opil se.

V místním kasinu narazil na sexuchtivou Chloe. Slovo dalo slovo a už šli na věc. Vybrali si však dost netradiční místo pro svou jednorázovku. Rozdávali si to ve výšce 168 metrů.

Lasvegaské televizi Phillip Panzica řekl, že sex s cizí ženou nebyl plánovaný. Byl jen zoufalý z toho, co zjistil.

Celý průběh sexu v kabině ruského kola zaznamenaly bezpečnostní kamery. Když ochranka ruského kola oba upozornila, aby toho okamžitě nechali a slezli dolů, neuposlechli. Proto přišla na řadu policie.

Phillip na policejní stanici řekl, že neměl tušení, že sex půjde z kabiny vidět. „Prostě jsme si jen užívali, co je na tom?“ ptal se muž.

Když ho jeho snoubenka přišla vysvobodit z vězení, cítil se hrozně. Ta obdivuhodně celou záležitost přešla s úsměvem a dál nic neřešila.

Pak jen řekla: „Podívejte se, jak dobré mám srdce, že jsem vysvobodila snoubence z vězení, který mě podvedl v den svatby.“

Nakonec se všechno obrátilo v dobré. Těhotenství Phillipovy snoubenky byl planý poplach. Phillip dokonce nebude za sex na veřejnosti s neznámou potrestán, a tak se oba mohou konečně v klidu vzít.