Bývalý truhlář Donnie Fritts onemocněl agresivní formou rakoviny, která ho připravila o část obličeje v oblasti nosu. Deset let žil s dírou v obličeji, ale teď mu díky rekonstrukční chirurgii lékaři udělali nový nos. Po deseti letech tak mohl políbit svou manželku.

Donnie Fritts onemocněl v roce 2003 zákeřnou rakovinou čelisti, která mu vzala půlku obličeje. „Bylo mi řečeno, že si musím zvolit mezi obličejem a životem,“ sdělil muž pro Daily Mail. Po rozhovoru s manželkou však podstoupil operaci, která mu vzala nos, horní ret a patro.

Deset let žil muž v naprosté izolaci od okolního světa. Nebyl schopen vyjít mezi lidi, ale teď ho potkalo štěstí. Lékaři mu transplantovali obličej a výsledek je velmi přesvědčivý. „Děti ode mě odbíhaly s křikem. Vypadal jsem jako monstrum,“ popisuje Donnie.

Teď konečně mohl políbit svou manželku a chce ji pozvat na rande na večeři. „Je to neuvěřitelné. Já a Sharon můžeme jít poprvé po letech ven a lidi ani nekoukají. Konečně ji můžu vzít na večeři a rande,“ dodal.