Už jsme ho viděli za Lady Gagu, za Conchitu Wurst i za vypelichanou princeznu Ladu, když si na sebe kdysi brával myší kožich. Leoš Mareš (38) vám půjde do všeho, pokud to klient nebo daná situace požaduje, ale nic by se nemělo přehánět.

Mareš byl včera moderátorem právě večírku přeměn nazvaného Art Image Change International, kde jde hlavně o vlasy a o celkovou vizáž, takže systému „před a po“ neušel ani on sám.

Můžete leda hádat, co se z něj pořadatelé snažili udělat. Není to ani Don Juan, ani Kryštof Kolumbus, ani Ludvík XIV. řečený Král Slunce, ani vikomt Valmont, ani Mozart a ani nic z filmu Miloše Formana a Theodora Pištěka.

„Baron Prášil,“ napsal si k sobě moderátor Evropy 2 Leoš na Instagram a jsme rádi za tu nápovědu, protože stejně nerozumíme tomu, co má Prášil společného se stylingovou přeměnou.

Nutno dodat, že Mareš by tedy v kostýmním dramatu hrát nemohl. Jestliže dovede stejně jako modelka vynosit jakýkoliv oblek, jako Jeho středověká urozenost vypadá jakkoliv, jen ne důstojně. To i jako ženská s vousy má větší koule!