Online reporty jsou u našich čtenářů mimořádně oblíbené, ten nejslavnější pořídil náš šéfredaktor v rámci natáčení dokumentu Dělníci bulváru z vánočního koncertu Ivety Bartošové (49), mimořádnou čtenost měl také ten z jejího druhého pohřbu, ano, ten s Honzíkem Bendigů.

Mistrovství světa v hokeji bude ovšem jiná káva! Krom absolutního experta – Záruba hadr – šéfredaktora webu Pavla Novotného (34) jsme se rozhodli vyztužit redakční komentátorskou dvojici jedinou bytostí, která rozumí elektronické tužce lépe než Martin Hosták!

Je jí samozřejmě pravidlová expertka a obsluha elektronické tužky evropského formátu Ornella Koktová (22), rozená Štiková!

„Přes mé nesporné zkušenosti s elektronickou tužkou beru reporty eXtra.cz jako velkou výzvu. A to i přesto, že krom sestry Charlotte nevím o nikom lepším, kdo by tento nástroj expertů a expertek ovládal lépe, a to počítám i mediální prostředí kanadsko-americké hokejové ligy,“ věří si Ornella a náš šéf dodává: „Pro mě je to především obrovská satisfakce poté, co mě Záruba nepovolal k sobě jako dvojku! Ornella přijetím mého pozvání de facto ukázala prostředník všem ostatním televizím a já jsem dojat!“

První online report Pavla a Ornelly z utkání skupiny A Česko – Kanada začíná na eXtra v pondělí ve 20:00.

Hostáku, těš se!