Pětadvacetiletý Leandro Acosta a jeho o tři roky mladší nevlastní sestra Karen Klein jsou zároveň milenci. Tyhle dvě bestie z Buenos Aires zosnovaly plán, jak zavraždit svoje rodiče. Leandro nejdřív zastřelil svého otce, a to když klidně spal v posteli. Pak do hlavy střelil i svou matku, která se šla podívat, když uslyšela hluk.

Jenže místo toho, aby se mrtvol zbavili, nebo se snažili nějak zahladit stopy, začali s těly provádět zvěrstva. Nejdřív je rozřezali, některé části pálili, jinými krmili psy a… některými dokonce i sebe. Jak píší média, u Leandra se projevily nekrofilní choutky a s těly souložil.

Dvojice už čelí obvinění z dvojnásobné vraždy. Karen tvrdí, že ji Leandro k vraždění donutil, on se ke svému činu přiznal s tím, že tím chtěl chránit svoje mladší sourozence. Otec ho dlouhé roky zneužíval a tohle měla být pomsta.

„Po vraždě cítil velkou úlevu, protože konečně skončilo zneužívání a několikaleté podřizování se choutkám dominantního otce. Dělal to všechno pro svého mladšího bratra a sestru. Aby netrpěli tak, jak trpěl on,“ uvedla obhájkyně Monica Chirivin.