Monika Bagárová ušla pořádný kus cesty, je to 7 let, co účinkovala v SuperStar, a dnes je z ní zpěvačka na úrovni. Po rozchodu s Benem Cristovaem (29) a následně po častých výletech do USA se Monika přiznala, že má ve Státech nového přítele.

Zamilovanost jí křičí z očí a je na ní vidět, jak moc dospěla. Už to není ta malá zakřiknutá holčička z castingu, ale jedna z nejlepších novodobých zpěvaček, které v Česku máme. Kdekoliv se objeví, lidé ji obdivují ne jenom pro její krásu, ale také má silné charizma.

Za posledních pár let se ještě nestalo, aby Monika nevypadala dobře. Pokaždé upravená, vysmátá a s dobrou náladou. Tak ji znají fanoušci i média.

Nedávno se Monika na svém Instagramu pochlubila snímkem ze sauny, kde stojí pouze v podprsence. Fanoušci jí psali samé příznivé komentáře, a dokonce mluvili i o tom, že by strčila do kapsy kdejakou modelku.

K snímku dopsala komentář „Beautiful day“. Nebojíme se říct, že díky její kráse a zmiňované fotce mělo určitě spoustu fanoušků opravdu krásný den.

O tom, že se Monice v posledních letech opravdu daří a cítí se dobře, vypovídá i její nejnovější videoklip. Monika se tam baví a celou dobu si to užívá. A když se k tomu zaposloucháte do textu písně, musí vám být jasné, že tohle žádný pesimista být nemůže.

Písnička se jmenuje Žít tu chvíli a je to perfektní letní melodie.