Filmový festival v Karlových Varech se už blíží ke svému konci a za sebou máme nejsledovanější Moët party, na kterou si celebrity šaty vybírají i půl roku. A jak dopadly?

Hodnotit tentokrát bude odbornice na módu, designérka Iva Neumanová, která stojí za značkou originálních ponožek SocksInBox. Návrhářka Neumanová bez nadržování a spravedlivě zhodnotila outfit 13 celebrit, které měly nejzajímavější outfit.

A jaký názor na to máme my? Nejpovedenější model podle nás měla tradičně Andrea Verešová (34) a modelka Jitka Válková (22). Andrea v téměř průhledném modelu od slovenské návrhářky Jany Pištějové vypadala naprosto nádherně.

Jitku Válkovou zase chválíme za to, že měla odvahu k šatům s velmi dlouhou vlečkou. Muselo to být velice nepohodlné, ale zato to bylo efektní. Na druhou stranu by to možná chtělo ubrat trochu make-upu.

Nejméně povedený model měla dle nás herečka Lenka Vacvalová (24). Černé šaty se k ní vůbec nehodily a přidaly jí dvacet let. Není to bohužel jediný Lenčin přešlap, kdy vypadala jako stará vdova.