Přestože Monika Leová sedí za televizním pultem a uvádí Odpolední zprávy na Primě, tak ví, že ani s panděrem by neudělala žádnou parádu. Bohužel na štíhlou linii nemá žádný zázračný recept a musí na sobě tvrdě makat. A není na to sama. Když se jí nechce, tak jí ke sportu dokope její snoubenec Martin, který jí hlídá štíhlou linii.

„Martin mě přivedl ke cvičení, koupil mi boty, tak teď hodně běhám. Fitko moc nevyhledávám, raději cvičím doma podle programu z internetu a na koleji máme posilovnu za 15 Kč, tam si vždycky s Martinem dáme do těla,“ prozradila se smíchem Monika a její partner k tomu dodává:

"Snažíme se cvičit spolu s Mončou, když to nejde, tak cvičím sám. Mám raději cvičení v přírodě s vlastní vahou těla, je mi to bližší než zvedat železa.“

Teď ale snoubenci nemysleli jen na sebe a přišli si zacvičit nejen kvůli své kondičce, ale hlavně kvůli Nadaci Jakuba Voráčka na akci MaRS 2016 pořádané NF Impuls, aby podpořili léčbu roztroušené sklerózy. Přidala se k nim i další řada známých osobností v čele s Liborem Boučkem, Anetou Vignerovou či Michaelou Maurerovou.