Cindy Crawford již pěknou řádku let patří mezi nejznámější světové supermodelky a i přesto, že ji již nevídáme na přehlídkových molech, v módní branži je stále aktivní. Nedávno pózovala pro focení do známého V Magazine a my jsme se nestačili divit. Tahle dáma zkrátka nestárne.

Sedmačtyřicetiletou maminku dvou dětí zvěčnil světoznámý fotograf Sebastian Faenu. Na vzniklých černobílých fotografiích, z nichž dýchá erotično, vypadá Cindy úchvatně. Za podobné snímky by se nemusely stydět ani daleko mladší modelky, které jsou dnes častokrát až prvoplánově sexy.

V rozhovoru pro výše zmíněný časopis modelka uvedla, který moment z její kariéry je pro ni ten nejdůležitější: „Kdybych měla označit svůj supermodelkovský okamžik, byl by to ten, kdy jsme společně s Naomi Campbell, Lindou Evangelistou a Christy Turlington předváděly na přehlídce Versace,“ uvedla Cindy. A i když se kráska na módní mola vrátit nehodlá, přiznala, že jí svět půvabu a úchvatných výtvorů chybí. Možná se k němu vrátí prostřednictvím své velmi hezké dcery Kaiy, která by šla ráda v jejích šlépějích.