Po dlouhé době se Diana s celou svou rodinkou, Michaelem Frolíkem a dcerou Ellou (1,5), vrátila na chvíli do Čech a nemůže si to vynachválit. I když by si jiní řekli, zvlášť závistivé zlatokopky, že tam žije v luxusu, tak by se mýlili. Přeci je něco, proč Kanadě nemůže přijít na jméno. Nejvíce jí tam prý chybí české rohlíky a také tvaroh.

„Já si myslím, že po světě člověk sežene všechno, ale z těch obyčejných praktických věcí nám schází české rohlíky. Takže si je teď doma užíváme naplno. Hlavně tedy já, když denně uklízím auto od drobků od rohlíků, které žvýká moje dcera,“ řekla Diana v rozhovoru s Těžkým Pokondrem na rádiu Frekvence 1.

„Chybí nám také tvaroh. Když si chcete udělat tvarohové knedlíky, tak v Kanadě ho není snadné sehnat,“ doplnila Diana s tím, že každý den své rodině poctivě vyvařuje. „Denně tahám z krámu minimálně šest tašek s jídlem. Kdo mě momentálně potkává na Praze 5, tak je toho svědkem,“ smála se Diana.

Celý rozhovor s Dianou Kobzanovou si můžete na rádiu Frekvence 1 poslechnout ve čtvrtek 16. června mezi 9. a 10. hodinou.