Chrissy si vybrala pohlaví svého dítěte a to se asi každé matce nepoštěstí. S manželem se pokoušeli o miminko, ale marně. Tak se museli uchýlit k umělému oplodnění. A modelka si mohla vybrat, jestli chce mít holčičku nebo chlapečka. Vybrala si holčičku a konečně otěhotněla. Lidé jí to ale vyčítají. Prý je to proti přírodě a není to normální.

Modelka se o tom nestyděla mluvit a všem řekla, že čeká holčičku a také že si to, že bude mít dceru, sama vybrala. Na rozdíl od ostatních matek, které do určitého měsíce netuší, co čekají. A některé to třeba ani vědět nechtějí.

„Nemyslím si, že je na tom něco špatného. Když tady byla ta možnost si vybrat, tak jsem si vybrala holčičku. Tu jsme si moc přáli,“ řekla Chrissy. „O plodnosti budu mluvit veřejně, je moderní doba,“ řekla. „Prostě jsme se tak rozhodli, když se nás lékaři zeptali, jaké pohlaví preferujeme,“ dodává modelka.

Podle ní bude její manžel úžasným tátou, který malou holčičku ochrání, a nikdo si víc nezaslouží mít holčičku než on. „Pokud se nám to podaří, chlapce bychom potom chtěli také,“ vysvětluje.

Chrissy teď lituje toho, že si tak soukromou věc nenechala pro sebe. Vůbec ji nenapadlo, že ji za to, že si vybrala holčičku, lidé odsoudí. Kdyby to tušila, nikdy by to prý neudělala. Příště už si hodně rychle rozmyslí, co veřejně prozradí a co ne.