Po smrti manžela přišla mladá Američanka o dům a žije společně se šesti dcerami (Emily (15), Sophia (13), Angelina (12), Miley (4), Becky a Bella (2)) v autě. Jenže všechny jejich věci nedávno někdo ukradl a Sarah začala být zoufalá.

„Šla jsem do Walmartu, vzala oblečení, boty, plenky, ubrousky a prostě jsem šla ven, ale chytili mě. Nevěděla jsem, co mám dělat nebo říkat. Myslela jsem si, že půjdu do vězení,“ řekla Sarah pro 41 Action NEWS.

Na místo ale dorazil strážník Mark Engravalle a během několika okamžiků mu bylo jasné, že tady nejde o běžný případ krádeže. Sarah totiž zkoušela vzít jen potřebné věci pro své děti, které byly opodál v kočárku bez bot. Policista, který má rovněž rodinu, neváhal a šel zpět do obchodu, kde odcizené věci zaplatil a dokonce nechal malé dívky, aby si vybraly vlastní boty.

„Vůbec jsem o tom nepřemýšlel. Jen jsem chtěl udělat to, co je správné pro ty děti,“ řekl Mark.

Sarah sice musel dát pokutu, ale do vězení ji neodvezl. Po zveřejnění příběhu navíc mladou vdovu kontaktovaly stovky lidí s tím, že jí chtějí pomoci.

„Neexistují slova na to, abych mu mohla dostatečně poděkovat. Já i moje dcery mu to dlužíme navždy,“ vypověděla se slzami v očích mladá vdova.