Po tom, co skončil její čtyřletý vztah, začalo se Lauře ze sebe dělat špatně. Rozhodla se, že zatočí se svojí váhou a udělá něco pro sebe. Aspoň tak nebude myslet na to, že je najednou sama.

Laura vážila neuvěřitelných 150 kilogramů, a jak sama říká, byla odstrašující případ. Jedla samá nezdravá jídla, a dokonce i v tajnosti, aby nikdo neviděl, že pořád jí. Na jídle byla doslova závislá. Chtěla s tím ale něco udělat.

Nejdřív ji samotnou napadlo, že by se mohla vydat do rukou plastických chirurgů a lékařů. Pak ale začala dřít ve fitku a kila šla opravdu dolů. Řekla si tedy, že to zvládne sama přirozenou cestou.

O dva roky později byste tuto půvabnou brunetku ani nepoznali. Laura vypadá neskutečně a je z ní teď opravdu kočka! Zhubla skoro 55 kilogramů. Lidé ji ale obviňují, že jí k jejímu vzhledu pomohli lékaři.

„Mým hlavním cílem je být zdravá a šťastná. Miluju posilovnu a trénuji šestkrát týdně,“ řekla Laura. „Lidé si myslí, že jsem byla na operaci. Ale bylo to všechno přirozené, makala jsem na sobě opravdu tvrdě,“ řekla.

Přestože Laura zhubla docela dramaticky, její pokožka je hladká a netrápí ji žádné strie ani povislé břicho. To měla tedy opravdu velké štěstí. „Hodně jsem posilovala. Myslím, že díky tomu nemám povislou kůži,“ myslí si Laura.

Svoji proměnu samozřejmě dokumentovala na Instagramu. Všichni její fanoušci ji v tom podporovali a to byla pro Lauru také velká motivace.