Začalo to šíleným videem, které se 6. července objevilo na sociálních sítích, a skončilo to obrovskou tragédií. Dvě mladé dívky Nikola V. (22) a Nikola B. (†21) si vyjely na projížďku, ale bohužel řízení nevěnovaly příliš pozornosti.

Mezitím, co přeživší Nikola V. streamovala online na sociální sítě, její kamarádka a řidička už od začátku hazardovala s oběma životy. Na videu je několikrát jasně vidět, že řidička nedává absolutně pozor a v některých chvílích dokonce pouští volant, telefonuje, nebo se přehrabuje v kabelce.

Bohužel zběsilá jízda dopadla velkou tragédií. Dívky ve vysoké rychlosti nabouraly do protihlukové stěny a jedna z nich za svou bezohlednost zaplatila životem. Na místě se v posledních dnech začínají hromadit svíčky, květiny a dojemné psaní.

Rodiny, ale i úplně neznámí lidé se přišli rozloučit se zesnulou Nikolou B., který zaplatila daň nejvyšší. Tato událost je velkou tragédií a snad bude tedy varováním pro další, zejména mladé řidiče a řidičky. Více informací naleznete na serveru TN.cz.