Ivanka Gottová (37) se stále ještě nevzpamatovala z toho, že Karel Gott (74) si ji před pár lety v halucinogenním stavu skutečně vzal, a tak musí donekonečna prezentovat, jaká fuška to je, být mistrovou manželkou.

Ivanka totiž samozřejmě doma neuklízí a nepere, má mnoho jiné práce, třeba jako snažit se vyhrát hlavní cenu v soutěži Uspávačů hadů nebo studovat vysokou školu, na níž bylo prozatím nejnáročnější vyplnit přihlášku bez pravopisných chyb. U Gottů místo Ivany uklízí hospodyně z Filipín, která za své služby dostává zaplaceno asi 20 tisíc měsíčně, přičemž z nich živí celou rodinu ve své domovské zemi.

A Ivanka, zřejmě aby Filipínce udělala dobrou reklamu a postarala se jí o další kšefty, se svěřila v jednom rozhovoru, že Filipínka srazila mistrovi kašmírový svetřík, který teď může nosit leda jejich dcera Charlotte. Taková drzost a opovážlivost, v redakci eXtra jsme se shodli, že takové faux pas by se mělo trestat odnětím svobody na 150 let krát dvě.

Chudák Ivana neví kam dřív, točení VIPek je práce na několik minut týdně a nepozorná služebná je to poslední, co nyní potřebuje. Doufejme, že v domácnosti Gottových brzo zasáhne někdo kompetentní z Úřadu pro ochranu práv celebrit a zjedná pořádek.