Sebevědomá kráska Nikol Švantnerová (22) hrdě prohlašuje, jak se s přítelem Jakubem Horou (24) milují a věrnost jim není cizí. Jenže kdyby si nadržený fotbalista hrábnul do svědomí, tak by se mu při lhaní zvětšil nos jako pohádkovému Pinocchiovi.

„Chci cítit tvojí ku*dičku na mně! Můžeš spát u mě! A je kde šu*at?“

Kdo to psal? Samozřejmě že se jedná o věty, které adresoval Hora dívce, se kterou si to chtěl rozdat. Čutálista bohužel uvěřil tomu, že některé choulostivé věci z Facebooku časem zmizí

Kdyby jen tohle věděla důvěřivá Nikol! Hezká brunetka si byla vždy jistá, že s Jakubem mají dokonalý vztah. Bude mu ale věřit i v budoucnu? Když s někým jste půl roku a on si domlouvá souložení přes sociální sítě, tak je to rána, která zacloumá i tím nejpevnějším vztahem.

Jenže realita je taková, že kopačkovi zřejmě jedna holka nestačí. A chce další a další sex. Nebo tu dívku chtěl pozvat jen na zmrzlinu? Tomu nikdo věřit nemůže.

Jisté je, že Nikol z jeho vzbouřených hormonů mít radost nebude. Co asi na to řekne, až se dozví, že „ten její věrný Jakub“ je velký holkař a hledá sexuální hrátky dokonce i na Facebooku?

Jisté je, že ve vztahu Kubíka a krásné Nikol bude hodně dusno. Jak okecat, že škemral u holek o orální sex? To bude fuška!

Nikol by si měla svého hřebečka pořádně hlídat. Protože slovy protřelého fotbalového svůdníka Tomáše Ujfalušiho se dá říci, že tentokrát „souhlasí i částka“.