Co si budeme nalhávat. Soutěže Miss jsou vlastně takovou seznamkou mezi modelkami a bohatými sportovci či podnikateli. Ale to v případě, že jste svého úspěšného prince nepotkala už před účastí.

To se povedlo krásné brunetce Nikole Buranské (23), která ještě jako neznámá holka sbalila jabloneckého fotbalistu Filipa Nováka (25). Ten se nejen dostal do reprezentace, ale dokonce získal snové angažmá v dánském mistrovském klubu FC Midtjylland, kde si přijde na pořádný balík. V blízké době se z něj stane vyhledávaná partie.

Proto Nikola neváhala a už dokonce ve městě Herning (asi 4 hodiny od Kodaně) zařídila baráček, kde pro sebe a Filipa zařizuje hnízdečko lásky. Ta si uměla vybrat, fotbalista má před sebou opravdu slibnou kariéru, takže už se nemusí poohlížet jinde, ale bude teď fotbalovou přítelkyní na plný úvazek, aby ho náhodou neklofla nějaká jiná.

Přece jen na mladé kopačky se pořádají přímo hony a v Dánsku tomu nebude jinak. Což si Nikola uvědomuje, a proto práci modelky dost omezí a bude vytvářet domácí prostředí, aby Filip nepošilhával někde jinde.