Mareš a Faltýnová, s tímhle párem je to jak na houpačce. Ovšem zdá se, že už se skutečně definitivně rozešli, ostatně každý už má i nového partnera. Jenže teď se mezi nimi strhl virtuální boj, respektive soutěž na Instagramu „Kdo je na tom po rozchodu lépe“. A Leoš má pořádný náskok!

Zatímco Česko se v obřích parnech plácalo u rybníka, Mareš vyrazil se svým novým objevem, módní redaktorkou Monikou Koblížkovou, na dovolenou na řecké ostrovy a podle fotek na Instagramu se tam vůbec neměl špatně. Krásná žena, boží panoramata, luxus, helikoptéra, hodinky za víc než půl mega, Leoš si umí žít. Faltýnová jeho fotosmršť na Instáči horko těžko dohání.

Mareš ukáže svoji holku, pozadu není ani jeho ex a do světa hned posílá snímek sebe s přítelem, americkým milionářem Davidem. Mareš ukáže sebe a v zádech má panoramata, ano, podobnou fotku ukáže i Petra. A hodinky za půl mega? I Petra se může pochlubit novým kouskem na zápěstí, který stál podle Blesku ještě větší balík. No, uvidíme, kdo se tady nakonec stane vítězem…