„Raego je blázen. Jeden den si s vámi normálně povídá a den nato vás začne obviňovat z různých šíleností,“ uvedli pro web eXtra.cz zpěvákovi kamarádi.

Zpěvák má údajně paranoidní představy, že na něj někdo posílá špiony, kteří jej mají špehovat. Lidi, kteří s ním spolupracují, obviňuje, že je někdo najal, aby mu škodili nebo dokonce ukradli jeho kariéru. Všude vidí kamery a dokáže člověka vyslýchat i dlouhé desítky minut, než uzná, že se jedná opravdu pouze o knoflík na bundě a nikoliv záznamové zařízení.

Navenek působí mile. Jenže k lidem, kteří s ním spolupracovali nebo ještě spolupracují, se chová příšerně. Neustále všem připomíná, že hvězda je on a ostatní jsou bezcenné nuly, které může kdykoliv vyhodit.

Jeden z našich zdrojů, který měl s Raegem dříve spolupracovat, se rozhovořil i o špatné platební morálce a šílených kalkulacích, které zpěvák provádí. „Domluvili jsme se na nějakém honoráři, a když přišlo na placení, najednou začal z celkové částky odečítat tisícové položky,“ uvedl tajný zdroj. Láďa údajně například odečetl částku za to, že jej daný člověk zná a může s ním spolupracovat.

Máme informaci, že v tuto chvíli Raego obvolává všechny lidi, se kterými měl co do činění, a požaduje po nich peníze za to, že s ním mohli strávit čas. Hvězda YouTube se evidentně domnívá, že je takovou ikonou a lidé by mu měli platit jen za to, že s ním byli v jedné místnosti.

Mohli bychom pokračovat ve výčtu šíleností, které Raego provádí, ale většině byste ani neuvěřili. Nepodařilo se nám dopátrat, jestli byl miláček náctiletých dívek vždy takový, nebo se jedná o pominutí mysli z pracovního vyčerpání.

Některé naše zdroje však při zmínění zpěvákova jména významně posmrkávaly a ukazováčkem si otíraly nos. Nevíme, co tím myslely, ale možná jen měly rýmu a nesnažily se vůbec nic naznačit. Není ta paranoia náhodou nakažlivá?