Hrdličku na Nově kolegové nikdy moc nemuseli. Jeho největším spojencem vždy byl Petr Suchoň a hlavně Inna Puhajková (30).

Tihle tři si vždy byli velkou oporou. Nestýkali se jen v práci, ale často byli viděni v nočních hodinách po pražských barech. Dnes je tento silný trojúhelník rozdrcen, Hrdlička byl z Novy vykopnut.

Jeden čas se dokonce spekulovalo, že mezi Michalem a Innou je něco více. Silný kamarádský vztah mezi Michalem a Innou těžce nesla Lucka Borhyová. Jenže vztah Hrdličky a Borhyové už je stejně minulostí.

Hrdlička a Inna vždy tvrdili, že jsou jen kamarádi. Jak to spolu opravdu mají, to vědí jen oni dva. Jenže teď se Inna bude muset bez svého parťáka obejít, Nova už nechce zaměstnávat člověka, který dělá jeden skandál za druhým.

Michala Hrdličky a Inny Puhajkové jsme se chtěli na nejnovější události zeptat. Ani jeden z nich nebere telefon. Oba jsou podle informací webu eXtra.cz hodně opaření. Pokud se do večera alespoň jeden z nich trochu vzpamatuje, rádi přineseme jejich reakci.

Sledujte eXtra.cz, v průběhu dne přineseme další pikantní podrobnosti.