Tak toto video je pořádná bomba. Jeho tvůrci asi nečekali, že bude mít takovou oblibu. Logistická společnost ale do klipu nasadila sexy moderátorku a hned se video začalo šířit po internetu! Vytvořit virál tak nemusí být vždycky záměr. Možná je tak akorát mrzí, že nikoho nezajímá obsah videa.

Video se poprvé objevilo v roce 2012 na Redditu a hned mělo několik tisíc zhlédnutí. A zásluhu na tom má hlavně moderátorka Juliana Morgan, která je oblečená do těsné sukně a trička. Vysvětluje nějaký proces a používá velmi nudná slova, která se objevují vedle ní na obrazovce.

Podle většiny diváků dělá Juliana dané téma mnohem zajímavější, než ve skutečnosti je. A tak se zejména muži dokoukají až do úplného konce. Ještě aby ne, když jim něco, čemu vůbec nerozumí, vysvětluje tak krásná žena, která dává na odiv svoje sexy křivky.

Pod videem se ale objevilo i několik nechutných poznámek na konto moderátorky. Někteří naráželi na její profesionalitu, která je podle nich shozena tím, jak je oblečená a co ukazuje.

Většina diváků se jí ale zastala a na její profesionalitu nedají dopustit. Podobná videa mají většinou tak tisíc zhlédnutí a jsou pořádně nudná. Tento klip už ale zhlédlo skoro 300 tisíc lidí. A to určitě není konečný výsledek!