Znáte to – to si takhle vyjdete na ulici, dostanete chuť vytáhnout přirození a zamávat si s ním na kolemjdoucí. Prostě klasika. Jistý Shawn Harwell (34) z amerického Indianapolis měl ale tu smůlu, že svůj penis vytáhl na dvojici žen, kterou to pohoršilo, a ihned na něj zavolala policii.

Celá událost připomínala scénu jako ze špatného podomácku natočeného porna. Muž vytáhl penis na dvojici žen, které ve svém telefonu policii ohlásily, že „s ním mává jako s helikoptérou“. Po vytažení svého macka z trenek s ním prý muž začal točit dokola a čekal na reakci přihlížejících. Ta na sebe nenechala dlouho čekat. Krátce nato přijela policejní hlídka a snažila se muže zatknout. Ten se dal na útěk, následovala krátká honička (teď jsme výjimečně neměli v úmyslu žádný dvojsmysl, ale co už – stalo se) a po chvilce i zatčení chudáka Shawna.

Shawn měl prostě špatný den. Nejenže nyní čeká ve vazbě na soud a hrozí mu až tři roky vězení za to, že na veřejnosti vytáhl svoji helikoptéru, ale aby to mohl vůbec udělat, zaparkoval na ulici tak nešťastně, že ještě dostal vysokou pokutu za parkování. Policistům sdělil, že se tímto svým činem snažil vyrovnat finanční spory. Věříme, že nejsme sami, koho zajímá, kde byla pravda. Jestli zmíněným dámám dlužil nějaké peníze a pouze se snažil uspokojit své věřitele, budeme první, kdo se bude dožadovat spravedlnosti!