Aneb jak snadno se dají lidé zneužít k vaší vůli! Jednadvacetiletá dívka z Jeseníku, která je právě teď po maturitě, si zadala inzerát, že hledá svého finančního a sexuálního otroka, který bude plnit nejen její všechna erotická přání, ale i finanční.

Přihlásil se jí o rok starší mladík z Přerova, zřejmě velmi nezkušený a snadno ovladatelný, který souhlasil se vším, co si dívka pod falešnou identitou vymyslela. V inzerátu si nárokovala pravidelné měsíční zasílání menších finančních částek a sexuální oddanost.

Během vzájemné konverzace pak muže donutila k masturbaci před web kamerou a poté záznam použila k vydírání, aby jí na účet posílal daleko větší částku peněz, šlo až o dvanáct tisíc korun. Hrozila mu, že pokud tak neučiní, zveřejní záznam na Facebooku a na serveru YouTube. Mladík ale psychický nátlak neustál a obrátil se na veřejnou linku pomoci, která pak zalarmovala policii.

Vypátrat skutečnou identitu ženy netrvalo dlouho a dívce nyní hrozí až čtyři roky za spáchání trestného činu. Maturantka se po obvinění zhroutila a tvrdí, že nevěděla, že by svým chováním mohla porušovat zákon. Mladík z Přerova podle kriminalistů a psychologů utrpěl během této otrokářské nedlouho trvající známosti stejnou újmu jako znásilněná žena. Jako poddajný typ vyhledával spíše dominantní partnerky, ale v tomto případě to mohlo skončit daleko hůř. Naštěstí o svoje finance totiž nepřišel, protože k předání peněz nikdy nedošlo, a než stačila dívka uskutečnit své výhrůžky, už po ní šla policie.