Policie od středy pátrá po 12leté Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný. Z domu nikdy dříve neutekla a neměla žádné problémy. Kriminalisté mají dvě vyšetřovací verze. Buď dívka utekla od rodiny a někde se ukryla, nebo se mohla stát obětí trestného činu.

Novináři z Blesku nyní upozornili, že její matka se chová podivně. Odmítla pomoc médií. Na Facebooku vystupuje pod jménem Eva Braun, což byla milenka Adolfa Hitlera.

Právě fotku nacistického vůdce má na profilu. Celý její Facebook je prosycen odkazy na nacistickou symboliku – například na číslo 88, které znamená Heil Hitler. Je vidět, že ráda pije pivo se skinheady a dělá si rasistické vtipy a žertíky zaměřené proti židovství. Kriminalisté ale nepředpokládají, že by nacismus a xenofobie nějak souvisel se zmizením dvanáctileté dívky.

Kvůli pátrání po pohřešované dívce z Ústí nad Labem byl ustanoven speciální tým. Po dívce se ale slehla zem a nikdo o ní neví už třetí den. Situace je velmi vážná a rodina se obává nejhoršího.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci, pokud máte o pohřešované dvanáctileté dívce jakékoliv informace, kontaktujte policisty na lince 158.

Dívka je vysoká 125 až 135 centimetrů, je velmi hubené postavy. Má vlnité hnědé vlasy a šedé oči. Ve středu ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný.