Matku Míši Muzikářové většina lidí kritizuje kvůli neonacistickým příspěvkům na Facebooku, kde se netají láskou k Adolfu Hitlerovi a hraje si na jeho manželku Evu Braunovou. Proto si založila nový facebookový profil, kde už je trochu klidnější a zřejmě hodně přemýšlí o tom, co zveřejní.

Na jejích příspěvcích jde vidět, že matka trpí. Přece jen celé dva měsíce nikdo netuší, co se s její dcerou Míšou stalo. Zda je mrtvá, nebo žije neznámo kde. Na Facebooku tak vyjadřuje svoji bolest různými citáty, ze kterých mrazí.

„Jsou bolesti, na které není lék… Jsou rozhodnutí, která nevrátíš zpět… Jsou vzpomínky, které nikdy nevymažeš… Jsou lidé, na které nikdy nezapomeneš…“ píše například. Někteří lidé nepochopili, proč matka Eva nevystoupila veřejně v médiích a nepomohla s hledáním svojí dcery. Místo toho se stranila veřejnosti a zveřejňovala nacistické příspěvky. Pro ty má matka Míši také vzkaz.

„Ti nejsilnější lidé jsou zároveň nejcitlivější. Ti, kteří se nejvíc starají o druhé, obvykle sami takovou péči potřebují. Těm nejlaskavějším lidem často někdo ubližuje. A kdo vypadá šťastný, může se uvnitř hodně trápit. Je dobré podívat se člověku i tak nějak za úsměv. Možná uvidíte, kolik je tam skryté bolesti,“ napsala na svůj profil.