Tohle si bude mladá krkavčí matka (26) ještě dlouho vyčítat. Vyrazila se bavit na party a svoji tříměsíční holčičku nechala doma v posteli. Jenže se stala obrovská tragédie. Miminko zaživa sežraly obří krysy, které ji celou ohlodaly. Na případ upozornil portál Dailymail.

„Dítě muselo zemřít hrozně bolestivou smrtí. Krysy mu snědly jazyk, oči i prsty!“ řekl jeden ze sousedů. Dívka byla ohlodaná po celém těle. „Ta ženská musí shnít ve vězení,“ přejí si sousedé.

Všechny zaráží to, že žena nechala holčičku doma samotnou, přitom jí byly teprve 3 měsíce! A její dvojče, chlapečka Luckyho vzala na party s sebou a toho od jisté smrti paradoxně zachránila. „Jediná věc, kterou měla ráda, bylo chodit na party do místních putyk,“ řekla dcera majitelky bytu. Navíc to není poprvé, co nechala děti doma samotné a vyrazila za zábavou.

Policie už matku zatkla kvůli zanedbání péče a příští rok by měla skončit před soudem. Chlapeček, který přežil, je v péči svého otce a jeho přítelkyně. „Když k nám Lucky přišel, vypadal, že několik dní nic nejedl, teď už je v pořádku,“ řekl otec.