Žena se rozhodla natočit domácí porno a nenapadlo ji nic lepšího než si k tomu přizvat svoje nejbližší a také nejmladší členy svojí rodiny. O materiál ji údajně požádal její bratranec z Pákistánu, kterému chtěla vyhovět. Její řádění odnesl 14letý syn a 3letá dcera.

„Na prvním videu matky se synem byl orální sex a další sexuální praktiky,“ řekl prokurátor Ian Kolvin. „Řekla mu, že to video s ním musí natočit. Tře se jí v něm o prsa a o vaginu,“ dodal.

Když policie zabavila telefon ženy, našla v něm videa s jejím synem, ale i tříletou dcerkou. A to všechny šokovalo! Neštítila se opravdu ničeho. „Videem chtěla prý potěšit bratrance v Pákistánu,“ řekl Kolvin.

Jejímu synovi zřejmě všechno došlo až později. I přes to, že ho jeho matka zneužila, nedá na ni dopustit. „Jsem rozrušený a stydím se za to, co udělala. Neměla to udělat, ale strašně mi chybí,“ řekl její syn. Po mamince se stýská i její malé dcerce, kterou krkavčí matka také neváhala zapojit do sexuálních hrátek. „Bojím se o mámu,“ řekla holčička.

Matka prý neměla lehké dětství. Odešla ze školy, když jí bylo 13 let, byla nucena pracovat v rodinném podniku a rodiče ji nutili do dohodnutého sňatku. Podle její právničky si toho zažila v životě prý hodně. „Je velmi ovlivnitelná. Každému chce vyhovět, když ji někdo o něco požádá, udělá to pro něj,“ snažila se omluvit chování matky. Jenže její chování je neomluvitelné.

Žena přiznala, že se svým synem a dcerou měla sexuální styk. Natočila tři videa a nafotila 119 snímků. Matka skončila za mřížemi a odsedí si pět let. Byla označena jako sexuální delikvent a bude se muset léčit.