Ondřej Brzobohatý Gregor (33) si vzal Táničku Kuchařovou. Byla to podivná svatba, která po sobě zanechala pachuť maločešství. Tánička Kuchařová si chtěla hrát na Hollywood, tlačila na pilu ve všech směrech a byl z toho nakonec trapas. Pořádně naštvaná je na ni i Ondřejova matka Hana Gregorová.

Zdroj z Ondřejovy strany si postěžoval, jak se Tánička před svatbou chovala. Jako žena, která chce mít zcela všechno pod kontrolou. Ženichova máma Hana Gregorová měla zákaz do veselky jakýmkoliv způsobem zasahovat a mluvit.

„Ondřej s ní vlastně vůbec nic neřešil. Chtěli si to udělat po svém. Jeho matka se spoustou věcí nesouhlasila a upřednostňovala, aby se svatbou nedělali takové tajnosti, protože věděla, že se jak datum, tak místo veselky stejně prozradí,“ prozradil Blesku zdroj z Ondřejova okolí.

Hana Gregorová pak na Strahově dělala machry, že je ráda, že nemá s veselkou žádné starosti. Drtila v zubech cigáro a tvářila se, že je totálně nad věcí. Jenže nebyla.

Uvnitř Gregorové to neskutečně bublalo. Právě proto také tak ostentativně provokovala po boku mladého milence. Předváděla se, aby strhla pozornost na sebe. A to se jí povedlo. Hvězdou veselky nakonec byla Gregorová se svým mladým milencem. Tánička hrála na vlastní svatbě druhé housle.