Aidin měl tu smůlu, že se narodil matce, která ho nechtěla. A tak se ho pokusila zabít, a to zvlášť surovým způsobem. Čtrnáctkrát ho bodla do tělíčka a pak ho pohřbila zaživa. Hodila ho do pole a zasypala asi dvaceticentime­trovou vrstvou hlíny. Něco tak odporného snad ani vlastní matka udělat nemůže! Chlapeček byl bezbranný a nemohl se bránit.

Naštěstí byla poblíž pasačka dobytka Kachit Krongyut, která si všimla nohy v hlíně. Navíc slyšela, jak miminko pláče, tak neváhala, přiskočila a zachránila ho. Do nemocnice se dostalo vyloženě za pět minut dvanáct. Kdyby ho žena nenašla, nejspíš by zemřelo.

„Nejdříve jsem si myslela, že někdo pohřbil zaživa zvíře, ale pak jsem uviděla nožičku. Snažila jsem se ovládat, volala jsem o pomoc. Dítě bylo pohřbeno obličejem dolů,“ citoval zachránkyni dítěte deník Daily Mail.

Dítěti paradoxně zachránilo život to, že ho matka pohřbila zaživa. Hlína mu totiž tlačila na rány, takže nevykrvácelo. Po tom, co se miminko úplně uzdravilo, bylo umístěno do sirotčince. A po necelém roce se může konečně radovat! Dostane se do nové rodiny, adoptoval si ho totiž pár ze Švédska.

„Jsem velmi ráda, že bude mít milující domov. Jsem si jistá, že se bude mít dobře,“ řekla zachránkyně dítěte Kachit. Matka dítěte byla obviněna z pokusu o vraždu a opuštění vlastního dítěte.