Tak tohle se Leošovi (38) opravdu povedlo!

Moderátor, který loni předvedl na ose Nova – Prima – Nova jeden z největších vejmrdů české televizní historie a na Primě platí za personu non grata, doslova znásilnil silvestrovské vysílání Primy.

Stanice, která dlouhodobě protežuje Ivanu Gottovou (38) a má za to práva na Mistra (75), už se musela smířit s tím, že pětinu jejího vysílání musí vyplňovat Ivana jako matka či moderátorka, ale ani ve snu by ji nenapadlo, co ještě přijde.

Marešovi na Primě loni v říjnu zrušili show QI, kvůli které ve velkém stylu prchl z Novy, aby za měsíc doslova přes noc vzal kramle zpět na Novu kvůli moderaci Hlasu Česko Slovenska, po čemž byl na Palmovce na sto let dopředu proklet, neboť jeho zradu Novy tam považovali za velké vítězství a satisfakci.

Jenomže to neznáte Leoše. Nechal se pozvat na koncert Karla Gotta do O2 Areny a dostal místo hned vedle Ivany, a tedy stal se po Gottové druhou největší hvězdou záznamu koncertu, kterou měl být původně Gott, aktuálně až třetí.

Jak záznam, který Prima odvysílala předevčírem, opakuje ho i na Silvestra, vypadá, se dá snadno dovodit už z upoutávek, ze kterých je zjevné, že namísto, aby byl sestřih oslavou génia samotného Gotta, je z poloviny přesně takový jako vysílání Primy poslední roky – Gottová kam se podíváš, a když ne, tak její děti, což není problém, neb vesnici je jedno, kdo má talent, vesnici baví, že Ivana je v první řadě a vedle ní rozkošné Mistrovy ratolesti.

Teď se navíc přidá ještě Mareš, který neměl být vidět na obrazovkách Primy ani v záběru, ve kterém postává za rohem v tunelu, natož na Silvestra!

Leošovi je ale nutno přiznat jedno – na koncert, na rozdíl od Gottové, nešel proto, aby se zviditelnil a zachvátil televizní záznam, ale prostě a jen, že na něj jít chtěl jako fanoušek, nikoli parazit.