Mareše (38) bulvární deník a jeho web sídlící v Holešovicích nepotěší skoro nikdy, včera ale působil moderátor spíše překvapeně než naštvaně.

Web Blesk.cz otiskl sérii fotografií, na které Mareš se svým satelitem Petrou Faltýnovou (37) opouští Hudební divadlo v Karlíně po čtvrtečním přenosu cen Anděl. Mareš nese její šaty a svůj oblek v pouzdře plus tašku, Petra si jede svou klasiku, takže je lehce nametená, zlobí, a zatímco Leoš způsobně čeká na taxi, modelka se různě potuluje kolem něj, vzápětí jde zdravit známého… To je vše.

Leošovi nevadí tak fotografie, ostatně má za sebou horší věc, trápí ho spíš, že zábavnost článku je postavena na lživém tvrzení, že před ním modelka utíkala a on jako člověk a umělec je v něm zmiňován pouze v konotacích typu „podržtaška“ a „ocásek“, což musel psát někdo, kdo netuší, co to je žít s Faltýnovou, kterou Mareš miluje a to se pak nedá nic dělat.

Leoš popírá především hádku na odchodu: „Normálně vyjdeme bočním vchodem a volám taxíka, pak zdravíme známého, o nic nejde, pobavilo mě to, ale mám pocit, že nějaká podržtaška spíš psala ten článek,“ vzkazuje moderátor, kterého zjevně trošku trápí, že novináři raději nezmíní jeho výkon, který byl – a teď pozor, tohle není ze známosti – opravdu dobrý.

K novinářům mu můžeme říct jen jedno, Petra prostě svádí k focení, doporučujeme ji prostě vůbec nepouštět před foťáky po šesté večer a dívky z redakce ještě dodávají, že kvitují ten oblek, co měl na jevišti, byl prý velice sexy a holky si ho představovaly jen s tím motýlkem!