Velmi těžko, ale přeci jen se Becky Vardy svěřila světu se svojí minulostí. V rozhovoru pro The Sun poodkryla velmi složité období, kterým si prošla. V mládí byla totiž opakovaně sexuálně zneužívána, a to rodinným přítelem!

„Bylo to strašné, měla jsem z toho strach. Nechtěla jsem už žít. Hodně mi to změnilo život, protože jsem musela udělat hodně těžkých rozhodnutí. Nyní o tom mluvím, protože jsem v centru dění. Lidé se mě hodně ptají na můj život a já jsem nyní dost silná na to, abych o tom mluvila i veřejně,“ popisovala Becky.

Došlo navíc i k odkrytí spekulací kolem toho, že nepozvala na svatbu s anglickým fotbalistou svoji matku. „Matce jsme samozřejmě řekla o tom, jak mě zneužíval, ale nevěřila mi. Proto nebyla na mé svatbě, nemohu jí věřit,“ smutně dodala. „Řekla mi, abych nebyla směšná, a označila mě za lhářku, na to prostě nikdy nezapomenu,“ logicky zmínila.

„Pamatuji si, jak k tomu došlo poprvé. Celá rodina jsme seděli na gauči a on seděl vedle mě. Sledovali jsme katalogy s nabídkami dovolených, protože jsme plánovali, kam v létě vyjedeme. Byl to příjemný den. Jenže když jsem si katalog vzala já, tak mě z ničeho nic vzal za prso. Bylo to jen na pár sekund, ale mě to úplně zmrazilo. Nevěděla jsem, co mám dělat.“

Nyní je konečně šťastná, i když na svatbu to s Jamiem moc nevypadalo. „Hodně času trávil s přáteli, pořád chodil pít a nevěnoval se mi. Musel to změnit, jinak by to nefungovalo. Nyní jsem ale milována mužem, který je starostlivý a ohleduplný. To je vůbec ten nejlepší pocit na světě,“ ukončila Becky rozhovor. Tak snad jim to společně vydrží co nejdéle, fotbalista je nyní na vrcholu své kariéry a evidentně mu vztah také prospívá.