Kde jsou ty časy, kdy Kájovi Gottovi stačila obyčejná voda a klidné zákulisí. S chutí roste hlad, a tak hvězdičky hudební scény už nevědí, o co vše by požádaly. A manýry to jsou opravdu nevídané, hlavně co se alkoholu týče.

S Bohemkou by pořadatelé určitě nepochodili, neboť největší zájem je o Moët & Chandon. Vedle trochu dámičkovského pití se ale také slušně panákuje s vodkou. Např. Ektor si oblíbil francouzskou Gray Goose, Majk Spirit si potrpí na Jacka Danielse. Respektive Spirit si potrpí na více věcí, hlavně na bezpečnost svého zadku. Během vystoupení požaduje dvoučlennou ochranku a vlastní backstage!

Slovenský rapper je ale nic oproti Prhyme – duu legendárních DJ's, neboť tihle dva poslali rovnou celý seznam požadavků. Neobejdou se bez vody z Fidži, průduškového čaje či speciálního druhu žvýkaček. V zákulisí navíc nutně potřebují CD přehrávač, plně prostřené stoly jídlem, které však nesmí obsahovat vepřové maso.

S jídlem mají trochu i problém členové Prago Union, kde jsou tři vegetariáni. Jak nejedí zvířátka, tak jsou nenároční i na pití – stačí jim pivko a Jameson.

Největším troublemakerem je ale čtvrteční americký tahák Yelawolf, který s sebou na všechna vystoupení vozí nejen přítelkyni, ale také svého psa. Být psem tohoto rappera fakt chceš! Yelawolf už předem avizoval, co přesně pro něho vyžaduje – jakou stravu a hlavně přesný timing, kdy je nutno malého psího smrada venčit. Lol!

Těšíte se už na Hip Hop Kemp? Věřte, že organizátoři udělali max, abyste si užili nejlepší party léta naplno!