1) Sophie Turner (Sansa) prozradila, že scenáristé z legrace píší falešné texty obsahující smrt různých postav, aby si herci mysleli, že přijde jejich konec. „Pak vám asi po třech týdnech řeknou, že to byl vtip,“ odhalila zvláštní praktiky anglická herečka.

2) Pamatujete si na smrt Oberyna? Na tu asi nikdo nezapomene. Tedy kromě samotného Pedra Pascala. Ten totiž během natáčení vlastní smrti dokonce usnul.

3) Syrio je skutečně mrtvý. Jedna z oblíbených teorií fanoušků je, že „učitel tance“ malé Aryi Stark přežil nerovný boj s Merynem Trantem a je stále naživu. Jenže herec Ian Beattie, který Tranta hraje, prozradil, že mu producenti potvrdili, že Syrio Forel je mrtev.

4) Tyrion a Varys by se klidně mohli živit jako komici! Tedy spíše jejich představitelé Peter Dinklage a Conleth Hill, kteří jsou dle ostatních herců hlavním zdrojem zábavy na place a jsou zábavnější než většina lidí, kteří se vyprávěním vtipných historek živí profesionálně.

5) Joffrey zemřel na parkovišti! Producenti si nebyli jisti, jestli byla seriálová smrt Jacka Gleesona dostatečně děsivá, a tak ho donutili celou scénu natočit ještě jednou na obyčejném parkovišti v Kalifornii. Aby toho nebylo málo, tak si talentovaný herec myslí, že to stejně kvůli ostrému slunci zkazil.

6) I přesto, že je Hra o trůny v podstatě nikdy nekončící drama, na place to tak vůbec není. DeObia Oparei, který hraje osobního strážce Dorana Martella, uvedl, že si díky všeobecné pohodě připadá spíše jako v divadle než na seriálovém natáčení. „Je to zábava. Všichni si to užívají a díky tomu je to tak skvělé.“

7) Sean Bean hrál po seriálové smrti fotbal s „vlastní hlavou“. I když přiznal, že mu připadala náhražka hlavy trochu divná, tak se přes to slavný herec nakonec přenesl. „Prostě jsme si s ní kopali jako s míčem,“ řekl s úsměvem Bean v jednom z rozhovorů.