Na konci června se bývalá přítelkyně paletového krále a líbeznického architekta Zdeňka Macury (40), Vlaďka Šuleková, s pláčem obrátila v pozdních nočních hodinách na Macurova úhlavního nepřítele Josefa Rychtáře (56), aby ji odvezl domů do Plzně, což nebylo v Rychtářových silách. O necelé dva měsíce později kontaktovala Šuleková vdovce po Ivetě Bartošové (48) znovu.

„Obtěžuje mě jakýsi fanoušek Ivety, který se jmenuje Martin Kunc. Neustále mi na Facebooku posílá vulgární a výhrůžné zprávy a já už nevím, co mám dělat. Netuším, jestli mám mít strach nebo mě jen obtěžuje,“ svěřila se rozrušená Šuleková eXtra.cz, která nám veškerou komunikaci s Kuncem poslala a na níž je vidět, jak se z počátečních slov plných vyznání po chvíli stal netvor, který se neštítil těch nejodpornějších slov.

Právě kvůli tomuto problému kontaktovala i Rychtáře, který jí potvrdil, že ví, o koho se jedná. Podle Vlaďčiných slov rozhovor proběhl na velmi komisní a pouze informativní úrovni.

Kunc je podle důkazů, které má naše redakce k dispozici, pouze nešťastný a zřejmě i duševně nemocný člověk, jehož psychický stav by měl posoudit odborník. Na svých facebookových stránkách vyhrožuje i Macurovi, ale i Rychtářovi.

V případě, že ale se svými výhrůžkami nepřestane, bude mít co vysvětlovat policii, na kterou se Šuleková hodlá obrátit, a tipujeme, že ani Rychtář si tohle líbit nenechá.